EcuSafe 2.0.0 Pilnīgu+kreka


Jauns produkts

€3.29

€4.11

-19%Tagi: ecusafe, ecusafe 2.0, Plaisa, Lēti ecusafe, Augstas Kvalitātes ecusafe 2.0, Ķīna kreka Piegādātāju.

sākt

beigas

sākums Auto radio Pinout Programmatūras Cena: $20.00 Hyster & Yale PC Rīku Pakalpojumi 4.89 [2016] +Keygen Cena: $190.00 Hyster PC Pakalpojumu Rīks v4.89 [2016] (Ar 0 Līmeņa... Cena: $95.00 Jungheinrich Diagnostikas Komplekts (JUDIT-4 INCADO) Cena: $1852.50 Techstream Keygen Rīku Visi Versiju, toyota Cena: $250.00 Hino Diagnostikas eXplorer 2 - Hino DX2 1.1.16.8 + D... Cena: $332.50

beigās Labu EcuSafe 2.0.0 un kreka taustiņu.9th_pig15

ECUsafe

GALALIETOTĀJA LICENCES LĪGUMS

PĀRDALE NAV ATĻAUTA

Programmatūras Licence ECUsafe

SVARĪGI-IZLASIET UZMANĪGI: Šajā Licences Līgumu ECUsafe ("Licences Līgums") ir juridisks līgums starp jums (vai nu individuāli vai uzņēmums) un ECUsafe un tās piegādātājiem un licences devējiem (kopā saukti "ECUsafe") par ECUsafe programmatūras ("programmatūra"). Instalējot, kopējot vai citādi izmantojot Programmatūru, jūs piekrītat šīs Licences noteikumiem Nolīgumā. Ja jums nav piekrītat šī Licences Līguma noteikumiem, noklikšķiniet uz "es nepiekrītu" pogu un/vai nav instalēt Programmatūru. EULA var arī atrast mapi, kurā ECUsafe ir instalēta.

1.PIEŠĶIRT LICENCI. ECUsafe un tās piegādātājiem un licences devējiem (kopā saukti "ECUsafe") ar šo piešķir jums neekskluzīvu licenci lietot Programmatūru un ar to saistītās Dokumentācijas, ja tādi ir, saskaņā ar šādiem noteikumiem:

a) var: (i) izmantot Programmatūru uz viena datora; (ii) kopētu Programmatūru back-up, arhivēšanas mērķiem ar nosacījumu, kopijām jābūt visas sākotnējās Programmatūras\\'s īpašumtiesību paziņojumi.

b) ECUsafe var grozīt šo nolīgumu, iesniedzot rakstisku paziņojumu, lai jūs, tostarp publiskojot šādu izmaiņas vai pārskatīto nolīgumu par ECUsafes tīmekļa vietnē.

2. LICENCES IEROBEŽOJUMI.

a)Jūs, iespējams, nav: (i) atļauju citām personām izmantot Programmatūru, izņemot saskaņā ar nosacījumiem, kas uzskaitīti iepriekš; (ii) modificēt, tulkot, dekonstruēt, de-apkopot, izjaukt (izņemot gadījumus, ka šis ierobežojums ir skaidri aizliegts ar likumu) vai izveidot atvasinātus darbus, balstoties uz Programmatūras vai Dokumentācijas; (iii) kopētu Programmatūru vai Dokumentāciju (izņemot dublēšanas vai arhivēšanas mērķiem); (iv), īres, nomas, transfērs, vai citādi nodot tiesības uz Programmatūru vai Dokumentāciju; vai (v) noņemiet visus īpašumtiesībām vai uzlīmes uz Programmatūras vai Dokumentācijas. Ierakstīšanas un atskaņošanas funkcijas, šīs Programmatūras ir paredzēti izmantošanai tikai ar publiskā domēna vai pareizi licencēts saturs un satura izveides rīkus; (vi) lietot zināšanas, kas saglabāti Software\\'s datu bāzēm, lai radītu pašu programmatūru, veicot viena veida datu apstrādi, kā oriģinālā Programmatūra, kas nav.

b) Jūs piekrītat, ka jums ir tikai izmantot Programmatūru un Dokumentāciju, tādā veidā, kas atbilst visiem piemērojamiem tiesību aktiem, jurisdikciju, kurā jūs izmantot Programmatūru un Dokumentāciju, tai skaitā, bet ne tikai) piemērojamie ierobežojumi attiecībā uz autortiesībām un citām intelektuālā īpašuma tiesībām.

c) Jūs nedrīkstat izmantot Programmatūru kopā ar jebkuru ierīci vai pakalpojumu, kas paredzēti, lai apietu tehnoloģiskiem pasākumiem, kas izmantotas, lai kontrolētu piekļuvi, vai tiesības uz saturu, failu vai citu darbu, kas aizsargāti saskaņā ar autortiesību likumu, jebkuras jurisdikcijas.

3.PROGRAMMATŪRAS KOPIJU UN PAPILDIERĪCĒM. Šī licence nedod jums nekādas tiesības jebkuru papildierīci vai atjaunināt. Atjauninājumi tiek piedāvāti bezmaksas uz ierobežotu laiku, tiem, kas (a) lietošana ECUsafe saskaņā ar šo eula noteikumiem.

4. Automātiskā koriģēšana. Pašatjaunināšanas funkcija Programmatūru automātiski sazinās ar ECUsafe\\'s serveriem Internetā, lai pārbaudītu atjauninājumus, piemēram, kļūdu labojumi, plāksteri, uzlabotas funkcijas, un jaunas versijas. Automātiskā koriģēšana var paziņot jums, ja ir pieejami atjauninājumi. Jūs piekrītat, ka ECUsafe var laiku pa laikam, caur pašatjaunināšanas funkciju, augšupielādēt atjauninājumus un instalējiet tos kā daļu no jūsu Programmatūru. Lai gan ECUsafe izmanto šifrēšanas tehnoloģiju, lai nodrošinātu drošību pašatjaunināšanas process, ECUsafe nav atbildīgs par neveiksmi šādus drošības pasākumus.

5. SADAĻA. Sadaļa, īpašumtiesības, tiesības un intelektuālā īpašuma tiesības uz Programmatūru un Dokumentāciju, kas paliek ECUsafe. Programmatūra ir aizsargāta ar autortiesību likumiem Amerikas savienoto Valstu un starptautiskie autortiesību līgumi. Sadaļa, īpašuma tiesības un intelektuālā īpašuma tiesībām un saturu, kuram piekļūst, izmantojot Programmatūru, ieskaitot saturu, kas atrodas Programmatūru, multimediju demonstrāciju failus, patur piemērojams satura īpašnieks, un, iespējams, aizsargā piemērojamie autortiesību vai citu tiesību aktiem. Šī licence dod jums nekādas tiesības uz šādu saturu.

6. BEZ GARANTIJAS. Programmatūra tiek piegādāts jums, "KĀ IR" un ECUsafe nedod nekādu garantiju, kā tās izmantošanu vai veiktspēju. ECUsafe UN TĀS IZPLATĪTĀJIEM NAV UN NEVAR garantēt darbību VAI REZULTĀTUS VAR IEGŪT, IZMANTOJOT PROGRAMMATŪRU. IZŅEMOT JEBKURU GARANTIJU, NOSACĪJUMU, PĀRSTĀVĪBU VAI TERMIŅŠ, kādā MĒRĀ tie NEVAR VAI NEDRĪKST TIKT IZSLĒGTI VAI IEROBEŽOTI AR LIKUMU, kas PIEMĒROJAMS, LAI JŪSU JURISDIKCIJĀ, ECUsafe UN IZPLATĪTĀJIEM VEIKT NEKĀDAS GARANTIJAS NOSACĪJUMIEM, APLIECINĀJUMIEM VAI NOTEIKUMUS (tiešas VAI NETIEŠAS VAI AR likumu, paražu TIESĪBAS, PARAŽU, LIETOŠANAS VAI CITĀDI) attiecībā UZ JEBKURU JAUTĀJUMU, IESKAITOT, BEZ IEROBEŽOJUMA neievērošanu TREŠĀS PUSES TIESĪBAS, preču stāvokli, INTEGRĀCIJA, APMIERINOŠU KVALITĀTI VAI PIEMĒROTĪBU JEBKĀDIEM īpašiem MĒRĶIEM.

7. ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMS. NEKĀDĀ GADĪJUMĀ ECUsafe VAI TĀS IZPLATĪTĀJI IR ATBILDĪGI PAR ZAUDĒJUMIEM, PRASĪBĀM VAI IZDEVUMIEM, NEKĀDA, VAI JEBKĀDIEM IZRIETOŠIEM, tiešiem, NETIEŠIEM, NEJAUŠIEM ZAUDĒJUMIEM VAI JEBKĀDU zaudētu PEĻŅU VAI ZAUDĒJUŠI IETAUPĪJUMUS, PAT tad, JA ECUsafe PĀRSTĀVIS IR BIJIS brīdināts PAR ŠĀDU ZAUDĒJUMU, ZAUDĒJUMIEM, PRASĪBĀM VAI IZDEVUMIEM, VAI PAR JEBKURU PRASĪBU no kādas TREŠĀS PUSES. IEPRIEKŠMINĒTIE IEROBEŽOJUMI UN IZŅĒMUMI PIEMĒRO, CIKTĀL TO PIEĻAUJ PIEMĒROJAMIE LIKUMI, SAVĀ JURISDIKCIJĀ. ECUsafe\\'S KOPĒJAIS ATBILDĪBU UN TĀS IZPLATĪTĀJIEM SASKAŅĀ VAI SAISTĪBĀ AR ŠO LĪGUMU IR IEROBEŽOTA AR SUMMU, kas SAMAKSĀTA PAR PROGRAMMATŪRU, JA tādi ir. Nekas šajā Nolīgumā ietvertajiem noteikumiem robežas ECUsafe\\'s nekādu atbildību pret jums nāves vai miesas bojājumiem, kas izriet no ECUsafe\\'s nolaidību vai neatļautā viltu (krāpšana). ECUsafe ir vārdā rīkojas tās izplatītāji mērķis atteiktos un atbrīvotu no saistībām un/vai ierobežo saistības, garantijas un atbildību, kā paredzēts šajā Nolīgumā, bet nekādā citā ziņā un nekādā citā nolūkā.

Iepakojuma Lielums 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Iepakojuma Svars 0.1kg (0.22lb.)
Vienības Veids gabals
Objekta Garumu 1inch
Postenis Augstums 1inch
Aparatūras Versija 1
Ārējās Testēšana Sertifikācija CC
Zīmola Nosaukums SattvDiag
Materiāla Tips 1
Objektu Platums 1inch
Spriegums 1
Īpašas Pazīmes Bluetooth
Jauda 1
Programmatūras Versija 1
Vienuma Tips Programmatūra
Modeļa Nosaukums 1
Postenis Svars 1kg

Uzrakstīt recenziju

EcuSafe 2.0.0 Pilnīgu+kreka

EcuSafe 2.0.0 Pilnīgu+kreka

Saistītie Produkti