Korg Volca Kick-Atslēga Analogo Sintezatoru Kick Ģenerators


Jauns produkts

€144.77Tagi: ģenerators, Lēti ģenerators, Korg Volca Kick Taustiņu Analogo Sintezatoru Kick Ģenerators.

Analogo kick ģenerators, kas nodrošina spēcīgu skaņu no kick drum, lai kick bass

Ar volca sērija ir konsekventi celta atkārtoti pievērst uzmanību uz klasisko groove mašīnas un vēstures sintēzi. Tas tagad ir jauna koncentrēties. Šajā laikā, tas ir vissvarīgākais skaņas deju mūzikas: kick.

Ar volca kick ir analog kick ģenerators, kas ir izgatavots, lai skaņas dizainu. Analog circuit, pamatojoties uz spēcīgu rezonanses skaņas sākotnējā MS-20 filtru, tas ļauj izveidot plašu kick skaņas iespējama tikai, izmantojot analogās shēmas, sākot no cietā kick bungas, lai svaigs kick basi. 16 solis sequencer, īpatnība volca, tagad ir jauna Touch FX funkcija, kas ļauj jums kontrolēt spēkā uzreiz, sniedzot jums vēl vairāk priekšnesumu potenciālu. Pieredze ar satriecošu jaudu analog kick, ka nav iespējams iegūt no plug-in vai parauga.

Paketē nav iekļautas baterijas.

Analog kick skaņas radīts ar MS-20 svārstību filtrs

Ar volca kick rada spēcīgi klāt kick skaņas, izmantojot pilnīgi analog circuit. Lai izveidotu tās skaņas, to lietošanas veidiem, kas nav tipisks sine vilnis, bet skaņas oscilāciju filtru no sākotnējā MS-20. Spēcīgs Rev. 1 filtru MS-20 self-svārstās, kad rezonanse ir pieaudzis līdz maksimāli, un tas tiek izmantots, lai ražotu spēcīgs kick skaņas ar sarežģītu pieskaņas.

Vienkāršs un efektīvs parametri ir paredzēts, ļaujot jums brīvi veidot plašu kick skaņas ar savu garšu. Sāciet skaņas dizaina izstrādē, izmantojot MS-20 REZONATORU (PIĶIS/LIECES/LAIKS), lai kontrolētu sajūtu piķis, kas ģenerē "ķermeņa rezonanse" par kick skaņas. Pēc tam izmantojiet IMPULSA KRĀSU/LĪMENĪ, lai regulētu klipu sastāvdaļas, lai kontrolētu sajūtu uzbrukums, un AMP UZBRUKUMS/SAMAZINĀJUMA, lai intuitīvi kontrolēt samazinājuma par skaņu. No saspringts kicks, lai tauku, lēni trūdošas sitieni, un uzcēla kick bass, tas ir iespējams, lai radītu kick skaņas, kas ir piemēroti visu veidu deju mūziku.

Agresīvi skaņas kontrole izmantojot DISKU un SIGNĀLU

Papildus analogo kick ģeneratora shēmu, pamatojoties uz MS-20 filtra, tur analogo disku, kas ietver vairākus posmus traucējumus. Traucējumu līmeni un veidu var mainīt ar vienu pogas, palielinot dažādību un varu kick skaņas. Jūs varat izmantot signālu kontroles pārveidot raksturu skaņas, ko pielāgo augsto frekvenču diapazonā.

Spēcīgs kick bass, ka noteikumi beat

Ar volca kick ir ne tikai kick drum machine. Jūs varat izmantot 16 taustiņu touch paneļa tastatūru, lai veiktu dinamisku kick bass, un izmantot volca kick ir spēcīgs analog shēmas, lai radītu sub bass skaņu, kas ir obligāta, lai deju mūzikas stiliem, piemēram, netīrumi vai lamatas.

Kopš volca kick aptver plašu piķis diapazons ir no zema līdz vidēja frekvences, jūsu sekvences, kas var ietvert dažādas skaņas, tostarp zemu toms, augstas toms, un skaņas efekti.

16-solis sequencer ļauj automatizēt visus parametrus

Ar volca kick ir aprīkots ar 16-solis sequencer, kas dod jums daudz improvisatory brīvību. Jūs varat to izmantot, lai ātri noteikt kick drum modeli, un tas arī nodrošina reālā ierakstu, kas ir ideāls veids, lai veiktu kick bass frāzes. Un modelis ķēdes funkcija ļauj savienot vairākas sērijas modeļu secīga atskaņošana, padarot to iespējams izveidot liela mēroga attīstības tendences, 32, 64 vai pat 256 pasākumus, apvienojot līdz 16 secības.

Ar volca kick kustību secības funkcija ieraksta rokturi kustības, ļaujot jums pievienot time-varying mainīt skaņas. Tas ir lielisks veids, lai poļu jūsu cilpas, un arī ļauj jums radīt ļoti oriģinālu uzstāšanos. Līdz 16 sērijas modeļiem, un skaņas, kas var tikt saglabāti iekšējā atmiņā.

AKTĪVĀ SOLIS rada jaunas beats un basu līnijām, novēršot vai ievietojot soļi

Aktīvā solis ir funkcija, kas ļauj izlaist soli laikā secības atskaņošanu. Tas var radīt līdzīgu efektu uz īsu cilpu vai negaidīti neregulāru ritma, kas ļauj dinamiski priekšnesumi, izmantojot sequencer pati kā veiktspējas rīks.

Izmantot AKCENTU, SLAIDU, un BEND, REVERSS power-up jūsu sekvences

Ar volca kick ļauj rediģēt katru posmu secību pat vairāk detaļu. Nedaudz neparastu akcentu funkcija ļauj programmu akcentus vienā posmā (ne uz vienu sprūda), lai groovy un dažreiz glitchy sekvences, atkarībā no tā, kā AKCENTU slēdzis, kas kontrolē dziļums pievienotās dinamiku, ir norādīts. Slaida funkcija rada ietekmi savienojumu starp pakāpieniem, kas ražo labu un atšķirīgu kick bass. Līkums atpakaļgaitas funkciju, var tikt norādīta par katru soli, lai spēlēt saliekt atpakaļ, atpakaļgaitas parasto kick piķis tā, ka piķis iet no zemas līdz augstai, un rada unikālu skaņu. Ar volca kick ļauj jums izveidot negaidīti un inovatīvi skaņas vai sekvences, kas pārsniedz parasto kicks.

TOUCH FX kontroli reālā secības ietekme ar tūlītēju samazināšanu, atlaides un piepilda

Jauno Touch FX funkciju, kas vēl vairāk nostiprina veiktspējas potenciālu volca kick. Jūs varat uzreiz impulsu secības efekts vienkārši pieskaroties solis taustiņu, pārveidojot jūsu reālā veiktspēja kaleidoskopisku veidos.

Secības ietekme ietver roll funkcija, kas atskaņo skaņas atkārtoti, oktāvas funkcija, kas rodas piķa, ko vienu vai divas oktāvas, un uzturēt funkcija, kas uzreiz palielina amp mazināties. Šie ir lieliski veidi, kā izveidot punchy un spēcīgs pārtraukumiem.

Vienības Veids gabals
Iepakojuma Lielums 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)
Iepakojuma Svars 0.4kg (0.88lb.)
Veids Sintezators
Zīmola Nosaukums nux
krāsa Volca Kick

Uzrakstīt recenziju

Korg Volca Kick-Atslēga Analogo Sintezatoru Kick Ģenerators

Korg Volca Kick-Atslēga Analogo Sintezatoru Kick Ģenerators

Saistītie Produkti