Bezmaksas Piegāde ar Automātiskā Dzinēja Vadības Modulis HGM170 suif dīzeļa ģenerators


Jauns produkts

€47.63

€54.13

-12%Tagi: motora vadības modulis, kontrolieris ģenerators, ģeneratoru vadības modulis, Lēti motora vadības modulis, Augstas Kvalitātes kontrolieris ģenerators, Ķīna ģeneratoru vadības modulis Piegādātāji.

APRAKSTS

Modelis 170/170hc ir Automātisks Motora Vadības Modulis. Modulis tiek izmantots, lai automātiski sāktu un apturētu dzinēju, norādot tehnisko stāvokli un bojājumu apstākļos, automātiski izslēdzot dzinēju un norādot dzinējs ar LED uz priekšējā paneļa.

HGM170hc pievienot LCD stundas skaitās, ka bāze uz HGM170. DARBĪBA

Darbības modulis ir pa trīs pozīcijas atslēgas slēdzis uzstādīts uz priekšējā paneļa ar OFF(O), STARTand AUTO pozīcijām. Uz " O " pozīcijas produkcija ir de-barošanās.

Manuāli:

1. Izvēlieties manuāli palaist

2. Samazina pre-heat poga ir nepieciešams laiks,

3. Nospiediet SĀKT, lai motora kloķa

Pēc Start pogas nospiešanas un vēsture, motora degvielas padeves sistēmas ir pieslēgtas. Par "Crank" rezultāts ir tad, barošanās un starteris darbojas, atvienojot automātiski, kad motors ugunsgrēku vai tad, kad "Start" taustiņš tiek atlaists. Aizsardzības turiet-izslēgšanas taimeris ir pēc tam uzsākta.

Automātiska Darbība:

1. Izvēlieties AUTO

2. Kad Attālā Sākuma ir aktīvs, ģenerators tiks palaista automātiski.

Darbības šādu signalizācija (kas ir tuvu pie vainas) radīs palaist jaudu, lai de-aktivizēt:

. Zems Eļļas Spiediens

. Augsta Dzinēja Temperatūra

. Autonoma Shutdown

. Ātruma

Tas noņems degvielas piegādes no motora un panākt, lai tas atpūstos. Katrs signāls ir savs LED indikators un kad aktivizēts ne tālāk signalizācijas nosacījumi tiks pieņemti. Signāla jauda un attiecīgais LED paliek aktīvs, līdz ierīce ir reset, pagriežot slēdzi uz " O " pozīcijas. Ātruma Aizsardzība

Ātruma aizsardzību, kas izriet no

ģenerators Hz izejas. Vairāk nekā frekvenču iecirkņa uzrauga ģenerators Hz, izejas un būs izslēdziet dzinēju nekavējoties, ja iepriekš iestatīta frekvences signāla līmenis ir pārsniegts. Šis ceļojums līmenis ir izvēlēts, izmantojot slēdzi, vai nu 50Hz vai 60Hz nominālais operācijas (57Hz vai 68Hz ceļojuma attiecīgi).

Laikā, motora iedarbināšanu un neilgu laiku pēc tam aizsardzības turiet-izslēgšanas taimeris (10 sekundes), ir aktīvs un attiecīgo trauksmes ieejas ir nomāca. Tas ļauj dzinēju iedarbināt un sasniegtu normālo ekspluatācijas apstākļiem. Kad taimeris ir beidzies ieejas ir iespējota, kas nodrošina normālu aizsardzību no moduļa. Maksas brīdinājuma

Maksas brīdinājuma nodrošina arī uzraudzības WL termināla uz maksas ģenerators. Tas darbojas līdzīgi, galvenais, lai brīdinājuma lampas, kas aprīkots ar mehānisko transportlīdzekli, ja izejas neizdoties iekasēt neizdodas LED darbosies. Modulis nodrošina arī ģeneratora ierosmes strāvu caur šo savienojumu. KONKRĒTU F ICATION

LĪDZSTRĀVAS:

8 līdz 35 V Nepārtraukta.

Ģeneratora Ievades Diapazons:

15 - 306VAC(+20%) RMS

Ģeneratora Ieejas Frekvence:

50 - 60 Hz, pie motora nominālā apgriezienu skaita.

Vairāk nekā ātrums: nominālā frekvence +14% (+24% Summa)

Starta Jauda:

Cietvielu 1.2 negatīva zemējuma spaili

Degvielas Jauda:

Cietvielu 1.2 negatīva zemējuma spaili

Iepakojuma Svars 1.0kg (2.20lb.)
Iepakojuma Lielums 19cm x 14cm x 5cm (7.48in x 5.51in x 1.97in)
Vienības Veids gabals
Zīmola Nosaukums pusdienas jauda
Modeļa Numurs HGM170

Uzrakstīt recenziju

Bezmaksas Piegāde ar Automātiskā Dzinēja Vadības Modulis HGM170 suif dīzeļa ģenerators

Bezmaksas Piegāde ar Automātiskā Dzinēja Vadības Modulis HGM170 suif dīzeļa ģenerators

Saistītie Produkti